Elu on kiire. Ei jõua endagagi tegeleda – veelvähem tähtsaid inimesi oma elus meeles pidada. Lillekuller – abiks teenus, millega aeg-ajalt tuleks tegemist teha. Võtab sinu ajast maksimaalselt kümme minutit ja inimene, keda sa sellega üllatad on sulle pikalt väga tänulik.

Kuidas siis valida lillekullerit? Neid on ju nii palju erinevaid. Kriteeriumeid, mida arvestada on palju. Tooksin välja just peamised tegurid, mida peaks arvestama, et ostetud teenus oleks kvaliteetne ja kannaks oma eesmärki.

  1. Googleda. Pane googlesse “lillekuller”. Vaata, mis firmad sealt välja tulevad. Mine erinevatele kodulehtedele ja vaata, kas sealt saab üldse digitaalselt lillekulleri teenus osta. Võib juhtuda, et peab hakkama helistama ja seletama ning nende ostuprotsess on ajas ja arust.
  2. Klientide tagasiside. Osadel pakkujatel on klientide tagasiside välja toodud, mis annab kinnitust sellele et teenus on ikkagi kvaliteetne. Kuigi jah eestlane väga selline tagasiside andja ei ole on see ikkagi sulle kui potentsiaalsele ostjale oluline ostuotsuse tegemiseks.
  3. Kuhu nad toimetavad lilli ja kinke? Veendu, et ennem tellimuse kokkupanemist oleks sul selge, kuhu nad üldse toimetavad sihtkohtadena. Mõni toimetab ainult Tallinnas, teine üle Eesti ja kolmas võibolla isegi rahvusvahelisel tasandil. Kui see selge – alles siis hakka tellimust kokku panema.
  4. Hind ja kvaliteet? Kas neil on reaalsed pildid kodulehel? Jah pilt annab edasi rohkem kui tuhat sõna seega veenduge, et pildid on ka reaalsed, mitte kuskilt pildipangast või nn. töödeldud. Kui pilt on audentne ja ilus siis julgete selle eest ka raha maksta.
  5. Kulleri kiirus? Kas nad toimetavad ikka sama päev ja annavad selles osas valikuid või teevad kimbud valmis ja kuller korjab millalgi üles siis kui ise saab. Kindlasti lugege läbi nende kulleri ja saatmise tingimused.

Kokkuvõtvalt leidke enda jaoks parim partner ja olge talle lojaalne kui teie poolt valitud lillekulleri teenus oli kvaliteetne.